חגיגות הגרין סייל מתחילות עכשיו!
עד 40% הנחה על מגוון קולקציות (*בכפוף לתקנון)
Green Logo Original Color
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תנאי שימוש

תקנון האתר

כללי

 1. (“האתר”) מופעל ובבעלות חברת גרין ריהוט גן בע”מ ח.פ 513778936 ברקת 10 א.ת עד- הלום. (“גרין”) ומשמש כפלטפורמה לרכישה של מוצרים בתחום ריהוט הגן ומוצרי פנאי אחרים. 
 2. הרכישה המתבצעת באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
 3. תקנון זה מהווה בסיס יסודי לשימוש באתר ורק הוא בלבד מסדיר את היחסים המשפטיים שבין גרין ריהוט גן לבין הלקוחות המשתמשים באתר.
 4. גרין ריהוט גן שומרת לעצמה את הזכות לשנות, לתקן, להחליף, או לנסח את תקנון האתר מידי תקופה על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא הצורך במתן הודעה או התראה על כך למשתמשים באתר.
 5. חברת גרין ריהוט גן או אחרים מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בשום נזק כזה או אחר ישיר או עקיף הנגרם למשתמש באתר או לצד שלישי וזאת כתוצאה משימוש או רכישה שבוצעה באמצעות האתר, ושלא על פי התקנון המפורט כאן.
 6. תקנון זה מנוסח בלשון זכר וזאת מטעמי נוחות בלבד ומתייחס באופן שווה לנשים וגברים כאחד.
 7. גרין ריהוט גן מוודא ועושה את כל המאמץ על מנת שהמידע המוצג באתר הינו מידע מדויק ככל הניתן, אך יחד עם זאת עלולים להופיע בו אי אלו דיוקים או טעויות שנעשו בתום לב, במקרה מאין אלו- גרין ריהוט גן לא תישא באחריות כלשהי במידה ונעשה בתום לב.
הוראות השימוש באתר

 1. האתר מאפשר ללקוחות הגולשים בו רכישה קלה, נוחה ובטוחה של מוצרים באמצעות רשת האינטרנט.

 

 1. המשתמשים באתר רשאים לעשות שימוש בו אך ורק למטרות חוקיות בלבד ובכפוף להוראות כל דין וזאת בהתאם לתנאי התקנון המפורטים באתר, לשימושם האישי בלבד ובתום לב, ולא לשום מטרה אחרת לרבות לטובת מכירה חוזרת ו\או הצגה של המוצרים באתרים אחרים ו\או ביצוע רכישות שמתהוות כמטרה שהינה מרמה או כל מחדל ו\או מעשה אחר אשר יש בו מטרה לפגוע באתר, או בצדדים אישיים, או בכל צורה אחרת הפוגעת בפעילותו התקינה של האתר.

 

 1. אספקת המוצרים מותנית בזמינותם בעת ביצוע ההזמנה והרכישה מתבצעת בתנאים של עד גמר המלאי, אלא אם כן מצוין אחרת.

 

 1. המוצרים המוצגים באתר נקובים בש”ח וכוללים מע”מ, ואינם כוללים דמי משלוח, הובלה והרכבה. כמו כן, על חלק מהמוצרים ניתן לבצע איסוף עצמי בתיאום מול המחלקה הלוגיסטית בחברה.

 

 1. חברת גרין עושה מאמצים לעדכן את מחירי המוצרים, מצב המלאי ודמי המשלוח באתר בזמן אמת. יחד עם זאת היות והמחירים מתעדכנים מעת לעת עלולים להיווצר הבדלים בין המחיר בעת איסוף המוצר לעגלת הקניות, לבין השלמת כל תהליך ההזמנה. 

 

 1. במידה והמחירים עודכנו עוד לפני שהושלם תהליך ההזמנה יחויב המשתמש/הלקוח לפי המחירים המעודכנים. למען הסר ספק, גרין ריהוט גן לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת או קשורה לפערי המחירים שנוצרו.

 

6 . גרין ריהוט גן רשאית לפרסם או להציע למשתמשים באתר מעת לעת מבצעים או הנחות, או כל הטבה אחרת בתנאים שיקבעו על ידה ולפי שיקול דעתה הבלעדי. כמו כן גרין ריהוט גן תהיה רשאית להפסיק לאתר כל הטבה או הנחה באופן מידי וזאת ללא הודעה מוקדמת, אך תכבד את שהיה בשלבים של השלמת רכישה.

 

 1. המוצרים המוצגים באתר הינם מוצרים להמחשה בלבד ולכן ייתכנו הבדלים בין התצוגה ו\או תיאור המוצר לבין המוצר בפועל. במידה ונפלה טעות בתיאור המוצר או במחיר או במידות הדבר לא יחייב את חברת גרין ריהוט גן, ובכל מקרה חברת גרין ריהוט גן לא תישא באחריות יותר מהעלות של ערך הפריט כפי שהוצג באתר או בכל נזק שאינו ישיר ו\או תוצאתי. מבלי לגרוע באמור לעיל, מובהר ומוסכם בזאת כי חברת גרין תעשה כמיטב יכולתה על מנת להציג את תמונות המוצרים המדויקות ככל שניתן.

 

 1. לפני תהליך הרכישה באתר הינך מתבקש למלא טופס הזמנה יחד עם פרטי המשתמש ואמצעי התשלום, פרטים אלו נדרשים בטופס ההזמנה באתר והינם תנאים מוקדמים לביצוע הרכישה באתר. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות המרבית בצורה יעילה והימנעות מתקלות, לכן יש להקפיד על מילוי של כל הפרטים בצורה מלאה ומדויקת. האחריות למילוי הפרטים חלה על המשתמש באתר בלבד. חברת גרין לא תהיה אחראית על פרטים שהוזנו בצורה שגויה ועל אי אלו תקלות שנוצרו כתוצאה מכך ובכל הוצאה אחרת הנובעת מתקלה הקשורה לתהליך זה.

 

 1. באופן כללי, לא תינתן כפל הנחות ו\או הטבות על מוצרים הנמכרים באתר בכלל זה גם לא ניתן יהיה לממש קופונים המקנים הנחה או הטבה כלשהי בגין פריטים בהנחה.

 

 1. השלמת תהליך המכירה מותנה באישור העסקה על ידי גרין ריהוט גן, ובכפוף לאישור העסקה על ידי חברת האשראי. 

 

 1. במקרה של החזרת פריט שנרכש בהנחה או בהטבה או בשימוש של קופון, הסכום שיוחזר ללקוח יהיה הסכום נטו שהתקבל בחברת גרין לאחר ההנחה ו\או ההטבה, לא יינתן החזר בגין קופונים.

 

 1. שליחת הודעות על ידי האתר בכל דרך שהיא כגון, דואר אלקטרוני, מסרון, או כל הודעה אחרת הינה כחלק מתפעול של האתר ו\או כחלק משירות ללקוחות המשתמשים באתר כמו: משלוח הודעות אימות, כהגדרתה לעיל, תזכורות לצורך השלמת הזמנה וכדומה אינה מהווה “תוכן או מסר פרסומי”. המשתמש באשר בזאת משלוח של הודעות על ידי האתר.

 

 1. חברת גרין שומרת לעצמה את הזכות שלא לספק או לשווק מוצרים בכל עת וכן לא לאשר זכות רכישה באתר וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי במקרים כדלקמן: 

 

 1. במקרה וקיים חשש מצד גרין ריהוט גן שהתמורה בגין רכישת המוצרים לא תתקבל או שכרטיס האשראי שברשות המשתמש נחסם או הוגבל לשימוש בכל דרך שהיא.
 2. במידה ונפלה טעות כלשהי לרבות מקרים של תקלה טכנית בהצגה של הפריט או במחירו של הפריט או בתיאורו של הפריט או במשלוח המוצר.
 3. במצב חריג של מניעה או עיכוב מחמת כוח עליון כמו פעולת מלחמה, פגיעת סייבר, טרור, איבה, תקלה מכוונת או בלתי מכוונת, מגיפה, שביתה, אירועי טבע חריגים, תקלות כלשהם בסליקת כרטיסי האשראי ובכל מצב\ סיבה אחרת שאיננה תוצאת מחדל של האתר.
 4. במקרה בו עולה חשש שהרכישה באתר בוצעה במסגרת רכישה סיטונאית.
 5. במקרה והמוצר אזל מהמלאי לפני או אחרי שהתבצעה המכירה, אך טרם המשלוח ללקוח. תבוטל ההזמנה כאמור והאתר לא יהיה אחראי ולא יישא בשום נזק שיגמר בנזק או לצד שלישי.

 

אבטחת מידע ופרטיות המשתמש

 1. פרטיות משתמשי האתר חשובה ביותר לחברת גרין הנוקטת באמצעי הזהירות המחמירים ביותר וזאת על מנת לשמור ככל שניתן על סודיות המידע הנמסר לנו. 

 

 1. המידע הנמסר בעת ביצוע ההזמנה\רכישה נעשה אך ורק על מנת לספק למשתמש את המוצרים והשירותים המבוקשים.

 

 1. השימוש במידע המתקבל באתר נעשה על פי דין ונועד לצרכי תפעול וניהול של האתר כמו כן מתן השירותים ללקוחות הכולל בתוכו שיפור השירות והתכנים המוצעים באתר, שינוי וביטול שירותים ותכנים קיימים, התאמת תכנים ושירותים ללקוחות וטעמם, שיפור חווית המשתמש למטרת שיווק או פרסום או קידום או מכירות, למטרת פנייה לנרשמים כולל דיוור ישיר של חומר שיווקי או פרסומי או אחר בכל אמצעי תקשורת לרבות דואר אלקטרוני, והודעות אחרות, והתקן cookies לצורכי עידוד נאמנות, ניתוח מחקרים סטטיסטיים, עריכות סקרים וכל שימוש מחקרי אחר בקשר לשימוש שיווקי או לכל צורך פנימי או עצמי לתוך תחקור ובדיקת תלונות וביקורת פנימית על מנת לשפר את רמת השירות.

 

 1. למשתמש באתר לא תהיה כל טענה או דרישה לחברת גרין ריהוט גן בכל הקשור לשימוש הנעשה במסירת פרטיו ומוותר על כל טענה או תביעה כאמור לרבות מכוח חוק הגנת הפרטיות, “תשמא- 1981”.

 

 1. המידע הנדרש יועבר לחברת האשראי ולחברת המשלוחים בלבד וזאת לצורך השלמת ההזמנה ואספקה סדירה של המוצרים אותם רכש באתר. 

 

 1. רישומם של הפרטים באתר והשימוש בהם מהווה הסכמה של הנרשם על כך שמידע בנוגע לפרטיו לכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטיו אלו יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברת גרין ריהוט גן או מי מטעמה, ובכפוף לכך שיעשה במידע זה שימוש כדין.

 

 1. כל העברה של פרטי כרטיס אשראי מהאתר נעשית בצורה מוצפנת על פי תקן אבטחת המידע המחמיר ביותר PSI DSS LEVEL  המבטיח שפרטי האשראי אינם נרשמים במערכת או נמסרים לאחרים.

 

 1. במקרים חריגים שאינם משליטתה של החברה או הנובעים מכוח עליון, חברת גרין ריהוט גן מסירה מעצמה את כל האחריות על נזק העלול להיגרם מכל סוג שהוא באופן עקיף או ישיר ללקוח\ה או מי מטעמה ובאם מידע זה אבד או יגיע לגורם עוין או יעשה בו שימוש שאינו באישור.

 

 1. במהלך הרכישה אנחנו מבקשים מהלקוח לספק מידע כגון שם, כתובת חיוב, כתובת משלוח, כתובת אימייל, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי / פרטי תשלום ופרטים אופציונליים של החשבון כגון שם משתמש וסיסמה. אנחנו נשתמש במידע הזה למטרות כגון:

-שליחת מידע אליך אודות החשבון וההזמנות שלך

-מענה לבקשות, כולל החזרים כספיים ותלונות

-עיבוד תשלומים ומניעת הונאה

-הגדרת החשבון שלך בחנות

-היענות לכל הדרישות המשפטיות שלנו, כגון חישוב מיסים

-שיפור ההיצע בחנות שלנו

-שליחת הודעות שיווק, אם ברצונך לקבל כאלו

אם בחרת ליצור חשבון אצלנו, אנחנו נאחסן את השם, הכתובת, כתובת האימייל ומספר הטלפון, בהם השתמש כדי להזין פרטים בתהליך התשלום בקופה בהזמנות עתידיות.

 

 1. בדרך כלל, אנחנו מאחסנים מידע אודותיך למשך התקופה שנדרשת לנו להשלמת הפעולה שלשמה אספנו והשתמשנו בו. לאחר מכן, איננו מחויבים לשמור את המידע על פי חוק. לדוגמה, אנחנו מאחסנים את פרטי ההזמנה למשך XXX שנים לצורכי מיסים והנהלת חשבונות. פרטים אלו כוללים את השם, כתובת האימייל, כתובת החיוב וכתובת המשלוח.

אנחנו מאחסנים גם את התגובות והביקורות, אם ברצונך להוסיף אותן.

 

 1.  לעובדי החברה קיימת גישה למידע שסיפקת לנו. לדוגמה, מנהלי מערכת ומנהלי החנות יכולים לגשת לפרטים הבאים: פרטי הזמנה כגון הפריטים שנרכשו, מועד הרכישה והכתובת למשלוח, כמו גם נתוני לקוח כגון שם,, כתובת האימייל, פרטי החיוב וכתובת משלוח.

לצוות שלנו יש גישה למידע על מנת להשלים הזמנות, לעבד החזרים כספיים ולספק לך שירות.זכויות יוצרים וקניין רוחני

 1. האתר והתכנים המוצגים בו הינם מוגנים על ידי דיני זכויות יוצרים של מדינת ישראל. כמו כן, כל זכויות הקניין הרוחני באתר המכירות של חברת גרין הינם רכושם הבלעדי של חברת גרין. אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם, או לבצע אי אלו שימושים כאלה או אחרים במידע הנובע מהאתר ובתנאי שניתנה הסכמה מראש מחברת גרין ריהוט גן לפעולות אלה. 

 

 1. חל איסור מוחלט להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם, למכור, להציג במדיות הפרסום למיניהם או להשתמש בכל מידע הנובע מהאתר.שווה להיות חברי מועדון!

רק חברי מועדון נהנים ממחירים מיוחדים והנחות שוות!

ההרשמה בחינם וללא התחייבות!

הודיעו לי כאשר תנאי שימוש חוזר למלאי

התחילו צ'ט
1
דברו איתנו כאן
היי,
איך אנחנו יכולים לעזור?