חגיגות הגרין סייל מתחילות עכשיו!
עד 40% הנחה על מגוון קולקציות (*בכפוף לתקנון)
Green Logo Original Color
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות
 1. פרטיות משתמשי האתר חשובה ביותר לחברת גרין הנוקטת באמצעי הזהירות המחמירים ביותר וזאת על מנת לשמור ככל שניתן על סודיות המידע הנמסר לנו. 
 2. המידע הנמסר בעת ביצוע ההזמנה\רכישה נעשה אך ורק על מנת לספק למשתמש את המוצרים והשירותים המבוקשים.
 3. השימוש במידע המתקבל באתר נעשה על פי דין ונועד לצרכי תפעול וניהול של האתר כמו כן מתן השירותים ללקוחות הכולל בתוכו שיפור השירות והתכנים המוצעים באתר, שינוי וביטול שירותים ותכנים קיימים, התאמת תכנים ושירותים ללקוחות וטעמם, שיפור חווית המשתמש למטרת שיווק או פרסום או קידום או מכירות, למטרת פנייה לנרשמים כולל דיוור ישיר של חומר שיווקי או פרסומי או אחר בכל אמצעי תקשורת לרבות דואר אלקטרוני, והודעות אחרות, והתקן cookies לצורכי עידוד נאמנות, ניתוח מחקרים סטטיסטיים, עריכות סקרים וכל שימוש מחקרי אחר בקשר לשימוש שיווקי או לכל צורך פנימי או עצמי לתוך תחקור ובדיקת תלונות וביקורת פנימית על מנת לשפר את רמת השירות.
 4. למשתמש באתר לא תהיה כל טענה או דרישה לחברת גרין ריהוט גן בכל הקשור לשימוש הנעשה במסירת פרטיו ומוותר על כל טענה או תביעה כאמור לרבות מכוח חוק הגנת הפרטיות, “תשמא- 1981”.
 5. המידע הנדרש יועבר לחברת האשראי ולחברת המשלוחים בלבד וזאת לצורך השלמת ההזמנה ואספקה סדירה של המוצרים אותם רכש באתר. 
 6. רישומם של הפרטים באתר והשימוש בהם מהווה הסכמה של הנרשם על כך שמידע בנוגע לפרטיו לכל נתון שיופק על סמך ניתוח פרטיו אלו יוחזקו במאגר מידע אחד או יותר של חברת גרין ריהוט גן או מי מטעמה, ובכפוף לכך שיעשה במידע זה שימוש כדין.
 7. כל העברה של פרטי כרטיס אשראי מהאתר נעשית בצורה מוצפנת על פי תקן אבטחת המידע המחמיר ביותר PSI DSS LEVEL  המבטיח שפרטי האשראי אינם נרשמים במערכת או נמסרים לאחרים.
 8. במקרים חריגים שאינם משליטתה של החברה או הנובעים מכוח עליון, חברת גרין ריהוט גן מסירה מעצמה את כל האחריות על נזק העלול להיגרם מכל סוג שהוא באופן עקיף או ישיר ללקוח\ה או מי מטעמה ובאם מידע זה אבד או יגיע לגורם עוין או יעשה בו שימוש שאינו באישור.
 9. במהלך הרכישה אנחנו מבקשים מהלקוח לספק מידע כגון שם, כתובת חיוב, כתובת משלוח, כתובת אימייל, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי / פרטי תשלום ופרטים אופציונליים של החשבון כגון שם משתמש וסיסמה. אנחנו נשתמש במידע הזה למטרות כגון:
 10. -שליחת מידע אליך אודות החשבון וההזמנות שלך -מענה לבקשות, כולל החזרים כספיים ותלונות -עיבוד תשלומים ומניעת הונאה -הגדרת החשבון שלך בחנות -היענות לכל הדרישות המשפטיות שלנו, כגון חישוב מיסים -שיפור ההיצע בחנות שלנו -שליחת הודעות שיווק, אם ברצונך לקבל כאלו אם בחרת ליצור חשבון אצלנו, אנחנו נאחסן את השם, הכתובת, כתובת האימייל ומספר הטלפון, בהם השתמש כדי להזין פרטים בתהליך התשלום בקופה בהזמנות עתידיות.
 11. בדרך כלל, אנחנו מאחסנים מידע אודותיך למשך התקופה שנדרשת לנו להשלמת הפעולה שלשמה אספנו והשתמשנו בו. לאחר מכן, איננו מחויבים לשמור את המידע על פי חוק. לדוגמה, אנחנו מאחסנים את פרטי ההזמנה למשך XXX שנים לצורכי מיסים והנהלת חשבונות. פרטים אלו כוללים את השם, כתובת האימייל, כתובת החיוב וכתובת המשלוח.
 12. אנחנו מאחסנים גם את התגובות והביקורות, אם ברצונך להוסיף אותן.
 13.  לעובדי החברה קיימת גישה למידע שסיפקת לנו. לדוגמה, מנהלי מערכת ומנהלי החנות יכולים לגשת לפרטים הבאים: פרטי הזמנה כגון הפריטים שנרכשו, מועד הרכישה והכתובת למשלוח, כמו גם נתוני לקוח כגון שם,, כתובת האימייל, פרטי החיוב וכתובת משלוח.
 14. לצוות שלנו יש גישה למידע על מנת להשלים הזמנות, לעבד החזרים כספיים ולספק לך שירות.

שווה להיות חברי מועדון!

רק חברי מועדון נהנים ממחירים מיוחדים והנחות שוות!

ההרשמה בחינם וללא התחייבות!

הודיעו לי כאשר מדיניות פרטיות חוזר למלאי

התחילו צ'ט
1
דברו איתנו כאן
היי,
איך אנחנו יכולים לעזור?